Praca

Pracownik Działu Produkcji oraz Montażysta Terenowy

Opis stanowiska pracy:

  • obróbka i montaż materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji reklamowej
  • wykańczanie i naklejanie wydruków na różne podłoża
  • aplikacja folii samoprzylepnej
  • przygotowanie i montaż prostych instalacji elektrycznych i elektronicznych
  • drobne prace remontowo-budowlane w lokalizacji klienta

Wymagania:

  • zdolności manualne (,,złota rączka")
  • znajomość materiałów używanych w produkcji reklamowej
  • samodzielność
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, niektóre weekendy)
  • dla Montażysty praca w terenie, wyjazdy, niezbędne prawo jazdy.

Mile widziane:

  • umiejętności stolarskie (montaż mebli)
  • obsługa ploterów i obrabiarek CNC
  • obsługa wózka widłowego
  • pracę w młodym, energicznym zespole

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@ggstudio.pl

  • Nasze realizacje oklejania samochodów i samolotów

    Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji z oklejania samochodów i samolotów

     Filmowa wizytówka firmy

  • G&G Studio frezowanie wycinanie CNC

    Zapraszamy do obejrzenia filmu z wycinania / frezowania CNC "maski"

  • Zmiana wyglądu samochodu Biegnij Warszawo

    Zapraszamy do obejrzenia filmu z oklejania samochodu Biegnij Warszawo

STRONA GŁÓWNA     O NAS     USŁUGI     WYCENY     ZAMÓWIENIA     KONTAKT     GALERIA
Wszelkie prawa zastrzeżone © 1994-2017 G&G Studio                                                                                            Projekt i wykonanie Projekt i wykonanie Quicknet.plQuicknet.pl